My Junior

My Junior® Vita Unique 2 Travel Sistem Bebek Arabası - 2İn1Set

Ürün Kodu : 336
%22 İndirim
11.500,00 TL
9.000,00 TL
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (1)
 • VİTADÜZUNİQ-min.jpg (232 KB)
  ölçü ve paket.jpg (315 KB)
  ek fonksiyonlar.jpg (163 KB)
  sertifikalar.jpg (223 KB)


  360çev.gif (1.27 MB)                                        çatıçev.gif (330 KB)
  gözetlemeçev.gif (734 KB)                                        kapanmaçev.gif (265 KB)


  sasçev.gif (481 KB)                                        sırtlıkçev.gif (367 KB)


  My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası

  Bebeğinizin konforlu bir şekilde seyahat etmesi için ; tek ihtiyacınız olan şey ,doğru seçilmiş bir travel sistem bebek arabası olacaktır.

  Ebeveynler için, bebeklerin konforlu bir şekilde gezinebilmeleri adına, ihtiyaç duyulan en önemli ürün bebek arabasıdır. Ancak bebek arabası konusunda, hem model hem de marka noktasındaki çeşitlilik ,ebeveynlerin nasıl bir tercih yapmaları gerektiğini oldukça karmaşık bir noktaya taşır. Junior Bebe olarak, hem bebek arabası tercihinde size ışık tutuyor ,hem de My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası ,ürünü ile her türden ihtiyacı karşılamayı hedefliyoruz. Konfor, güvenlik ve tasarımda kusursuzluğu sizlerle buluşturan bu ürünümüzün teknik özelliklerine gelin, daha yakından bir göz atalım!

  Konforlu İç Tasarım

  Bebeğinizi doğrudan yerleştireceğiniz iç kısımda ,hem konforlu hem de kaliteli bir tasarım tercih edilmiş olması, ürünün hemen her ebeveyn için öncelikli tercihler arasında yer almasında olanak sağlar. Özellikle, kumaş kalitesi ve dokusu ile bebeğinizin cildine zarar vermeyecek özellikte olan, iç kısım uyku kalitesi ve yaşam konforu üzerinde çok önemli katkılar sağlar. Anne ve babaların uzun yürüyüşler yaparken, bebeklerin rahatsız olmamasına olanak sağlayan My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası, bebeğinizin uyku kalitesini iyileştirerek daha sağlıklı bir gelişime imkan tanır.

  Omurga Dostu Yapı

  Bebeğinizi içine yerleştireceğiniz bebek arabasının omurga yapısına destek olması en çok önemsediğimiz konular arasında yer alıyor. Bebeğinizi sizin kadar önemseyen Junior Bebe; My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası sayesinde destekli sırtlıklar ve oturma ünitelerinde bebek omurgasını dikkate alan tasarımı ile ön plana çıkıyor. Üstelik, sadece yatış pozisyonunda değil ,10 farklı pozisyonda ayarlanabilen ve her pozisyonda omurga dostu kullanıma imkan sağlayan bu bebek arabasını bebeğiniz 4 yaşına gelene kadar güvenle kullanabilirsiniz.

  Ana Kucağı Konforu

  Kısa veya uzun yürüyüşlerde bebek arabası vazgeçilmez bir tercih olsa da bebek arabasının kullanılamayacağı alanlarda bebeğinizi konforla taşımanın en kaliteli halini ana kucağı sunar. Ana kucağı ,bebeğinizin 13 kg olana kadar ki en büyük yardımcısı olur. Kemer kısmına özel olarak yerleştirilen yastıklarla güvenlik ve konfor aynı anda sunulurken malzeme kalitesi ve tamamen pamuktan imal edilen yastıkların sunduklarını anlatmaya kelimeler yetmez. Üstelik ana kucağını taşıma özelliğinin yanı sıra araç içerisinde bir bebek koltuğu olarak da kullanabilirsiniz. Araç içerisine monte edilmesine olanak sağlayan bağlantıları ana kucağını fonksiyonel bir ürün yapmayı başarır.

  Hafif ve Kolay Kullanım

  Bebek arabalarında, ebeveynlerin en önemsedikleri detaylardan bir tanesi hafifliktir. Çünkü, bebeğinizin de ağırlığını hesaba kattığınızda 20 kg aşan bir bebek arabasını itmek oldukça zor olacaktır. My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası ,bu zorluğu ortadan kaldırmak ve anne babaların bebekleri ile gezintiye çıktıklarında problem yaşamalarını önlemek adına çok hafif bir ürün olmayı başarıyor. Tekerlekler dahil ,9 kg tekerlekler hariç,  5.5 kg olan bu bebek arabası konforu sadece bebeğinize değil size de hissettirmeyi başarıyor.

  My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası Tasarımı ile Ön Plana Çıkıyor

  Teknik özellikleri ile hemen her anne baba için tercih edilmesi gereken bir ürün olmayı başaran My Junior Vita Unique Travel Sistem Bebek Arabası, dış görüntüsü sayesinde de memnuniyet oranını arttırmayı başarıyor. Hem kız, hem de erkek yavrularınız için gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz bu ürün tasarım, güvenlik ve konfor konusunda elde ettiği ödüllerle adından söz ettirmeyi başarıyor.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.