My Junior

My Junior® VITA 2 Travel Sistem Bebek Arabası - 3in1Set

Ürün Kodu : 294
%13 İndirim
14.900,00 TL
12.900,00 TL
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • VİTADÜZTAS-min.jpg (203 KB)
  ölçüvepaketvita-min.jpg (209 KB)
  ekfonksiyonlarvita-min.jpg (229 KB)
  sertifikavita-min.jpg (185 KB)  360çev.gif (1.27 MB)                                                  çatıçev.gif (330 KB)
  gözetlemeçev.gif (734 KB)                                               kapanmaçev.gif (265 KB)


  sırtlıkçev.gif (367 KB)
  My Junior VITA Travel Sistem Bebek Arabası

  Bebeğiniz için en doğru bebek arabası tercihini Junior Bebe ayrıcalıkları ile yapmak ister misiniz?

  Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için bebek eşyaları satın almak çok büyük bir heyecana işaret eder. Ancak bu heyecanı benzer şekilde ürün kalitesine dikkat ve detaylı araştırmalar takip eder. Bebek eşyaları arasında hem fonksiyonelliği hem de kalitesi ile üst seviye olması beklenen ürünlerin başında da bebek arabası gelir.

  Siz de bebek arabası satın alırken ,işinizi şansa bırakmamak ve en kaliteli tercihi yaparak My Junior VITA Travel Sistem Bebek Arabası satın almak istiyorsanız, çok doğru bir karar verdiniz demektir. Gelin bu kararınız neden doğru olduğunu, ürün özelliklerini inceleyerek açıklayalım!

  Uyku ve Konfor Bir Arada

  Bebeğiniz için sağlıklı bir gelişim anahtarı uzun ve kaliteli bir uykudan geçer. Anne ve babaların bebeklerini gezdirirken kullandıkları bebek arabaları konforlu bir uyku adına sunulabilecek en başarılı ürünler olarak ortaya çıkmayı başarır. Bebeğinizin uyurken üzerine yatacağı kısımda oldukça kaliteli kumaş ve tamamen pamuktan imal edilen yapısı ile rahatsızlık durumu asla ortaya çıkmaz. Üstelik bebeğinizin cildinin hassasiyetini göz önüne alarak üretilen iç kısımda sağlığa zararlı herhangi bir unsura yer verilmez.

  Omurga Sağlığı Ön Planda

  Yeni doğmuş bebeğinizin içine yerleştirildiği bebek arabası uyku sağlığı kadar omurga sağlığı açısından da önemlidir. Çünkü henüz yeni doğmuş bebeklerde omurganın şekillenmesi üzerine yatılan zeminin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Omurga yapısının en iyi şekilde korunması ve bebeğinizin kemik yapısının doğru bir şekilde gelişme göstermesi adına ,özel olarak tasarlanmış oturma ve yatma ünitelerini çeşitli pozisyonlarda kullanabilirsiniz. 10 farklı kademede kullanım sağlayan oturma kısmı bebeğinizin 4 yaşına gelene kadar omurgasını koruyarak kullanımı mümkün kılar.

  Ana Kucağı ve Fonksiyonellik

  Bebek arabalarını genellikle cadde ve AVM gibi zemini düzgün alanlarda kullanabilseniz de bazı kalabalık ve merdivenli bölgelerde bebek arabasını kullanmak çok mümkün olmaz. Bu nedenle ana kucağı hem hayat kurtarıcı hem de oldukça fonksiyonel bir ürün olarak karşımıza çıkar. Bebeğinizin 13 kg olana kadarki sürede içerisine konforla oturabileceği ana kucağı güvenlik kemerlerinin özel olarak tasarlanması ile kalitesini hissettirir. Bu bölümlerde kullanılan destekler ,bebeğinize zarar vermeden güvenlik sağlar.

  Ana kucağını fonksiyonel kılan bir başka özelliği de araç koltuğu olarak kullanılabilmesidir. Bebeğinizin uzun araba yolculukları sırasında konforlu ve güvenli bir şekilde araç içinde oturmasını sağlayan ana kucağı oto koltuğuna ekstra bütçe ayırmanızı da engeller.

  Kolay Katlanabilme Özelliği

  Bebek arabaları oldukça fonksiyonel özellikler taşısalar da, pek çok modelin kolay katlanma özelliğine sahip olmaması ebeveynlerin bu konuda sorun yaşamalarına neden olur. My Junior VITA Travel Sistem Bebek Arabası, saniyeler içerisinde katlanabilen ve bu konuda anne babaları yormayan bir ürün olması sayesinde, ön plana çıkar. Siz de kolay katlanıp açılabilen bu ürünler daha kullanışlı bir bebek arabasına sahip olabilirsiniz.

  Oldukça Hafif Tasarım

  Bebek arabası kaliteli olduğu kadar hafif olması yönüyle tercih edilir. Bu nedenle çok ağır bebek arabaları ebeveynler için tam bir sorun anlamına gelir. My Junior VITA Travel Sistem Bebek Arabası muadillerine göre oldukça hafifi olması sayesinde ön plana çıkar. Anne ve babalar için adeta yokmuş hissi yaratan bu bebek arabası, kapladığı alan ile de oldukça başarılıdır. Teknik özellikleri ve görselliği ile ön plana çıkan bu ürüne Junior Bebe ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.