My Junior

My Junior® NAMI Kanguru

Ürün Kodu : 290
745,00 TL
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • My Junior® NAMI Kanguru

  Özel olarak ebeler tarafından geliştirilmiş olan ilk taşıma örtüsü olan NAMI yumuşak olduğu kadar sağlam da olan pamuk malzemeden dokunmuştur. Yumuşaklığı sayesinde bebeğinin vücuduna göre şekillenir ve sağlıklı bir gelişim sağlar. Bebek taşıma örtüsünün çok sayıdaki farklı bağlama olanakları sayesinde her durumda bebeğine göre odaklanabilirsin ve onu her zaman yüreğine yakın taşıyabilirsin. 


  Ergonomik olarak sağlıklı duruş

  NAMI bebek taşıma örtüsü,  bebeğinin sağlıklı gelişimi için ortopedik olarak doğru kalça-bacak-pozisyonunu alabilmesi için çok sayıda bağlama olanağı sunar. Yani bebeğin, sağlıklı M-pozisyonunda olacaktır. Bu sayede sırt yuvarlak ve boyun bölgesi desteklenmiş olacaktır. 

  Optimal destek   

  Bebek örtüsünün uyarlanabilir ve sağlam dokuması, bebeğinin ergonomik vücut pozisyonunu almasını sağlayarak omurgasını ve bel bölgesini rahatlatır. NAMI yardımıyla sağlıklı bir duruş. 

  Ebeveynlerin kalp atışı, bebeğin dinlendiği bir limandır. NAMI taşıma örtüsüyle azami düzeyde yakınlık ile sağlıklı ergonomiyi birleştiriyoruz. NAMI bebek taşıma örtüsünün eşsiz dokuması,  bebeğini güvenle kollarında tutar. 

  Seçili malzemeler

  NAMI taşıma örtüsü için özel, antialerjik, dokunmuş pamuk liflerden, sağlamlığı ve bireysel esnekliği birleştiren ekoteks sertifikalı bir kumaş geliştirdik.  Ancak bu şekilde NAMI taşıma örtüsü doğumdan itibaren bebeğinin sağlıklı gelişimini destekleyebilir. 

  Uyarlanabilir

  Ebeler, bebeklerin ne kadar farklı olabildiğini biliyorlar. Bu nedenle NAMI taşıma örtüsü için bu son derece özel, her şeyiyle bebeğine göre uyarlanabilen ve büyütülebilen kumaşı seçtik. Örtünün bu elastik kumaşı, ergonomik M-pozisyonunu güçlendirerek ve sırt ile boyun bölgesi için destek sağlayarak bebeğinin sağlıklı gelişimini destekler.

  Çok yüzlü Nami

  Bebek taşıma örstü çok yönlü olarak kullanılabilir ve o anda ihtiyacın neyse, ona uyum sağlar. Alt açma bezi, üzerini örtecek örtü, emzirme örtüsü veya benzeri; bebek taşıma örtüsü her an rahatlığınızı garanti eder. Hamak olarak NAMI bebeğini uyutmak için eşsiz bir alternatiftir. 

  Hareketliliğe rağmen yakınlık

  Sürekli hareketli bir şekilde ve bebeğin her daim yüreğine yakın olacak şekilde bu bebek taşıma örtüsüyle her anını dolu dolu yaşayabilirsin. NAMI günlük işlerinde seni destekleyecektir. Ailenle yapacağın bir gezide, arkadaşlarınla yapacağın bir buluşmada kolların her zaman yeterince serbest olacaktır. Tüm bunlar sırasında bebeğin senin kalp atışını hissederek kendini güvende hisseder. 

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.