My Junior

My Junior® NAMI Halkalı Kanguru

Ürün Kodu : 291
589,00 TL
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • My Junior® NAMI Halkalı Kanguru

  Çok yakın bir zamanda NAMI halkalı kanguru, sürekli refakatçin olacaktır. Acelen olduğunda ve esnek kalmak istediğinde, halkalı NAMI komplikesiz şekliyle ortaya çıkar. Bağlama yok düğümleme yok; bu taşıma yardımı günlük hayatında gerçek bir nimettir. Çok hızlı, ancak bir o kadar da güvenli bir şekilde bebeğinin ergonomik olarak sağlıklı duruşu devam eder ve sen daima esnek kalabileceksin. 

  Ergonomik olarak sağlıklı duruş 

  NAMI bebek taşıma örtüsü,  bebeğinin sağlıklı gelişimi için ortopedik olarak doğru kalça-bacak-pozisyonunu alabilmesi için çok sayıda bağlama olanağı sunar. Yani bebeğin, sağlıklı M-pozisyonunda olacaktır. Bu sayede sırt yuvarlak ve boyun bölgesi desteklenmiş olacaktır. 

  Optimal destek  

  Bebek örtüsünün uyarlanabilir ve sağlam dokuması, bebeğinin ergonomik vücut pozisyonunu almasını sağlayarak omurgasını ve bel bölgesini rahatlatır. NAMI ile yuvarlak, anatomik bir sırt duruşu.   

  Bebeğine çok yakın

  Ebeveynlerin kalp atışı, bebeğin dinlendiği bir limandır. NAMI bebek taşıma örtüsünün eşsiz dokuması, %100 pamuktandır. Doğal malzeme, ikinizin de vücuduna göre şekillenir ve yakınlığınızı azami düzeye çıkartır.  

  Kumaşlar

  % 100 pamuktan imal edilen kumaş, elastiktir, yumuşaktır, test edilmiştir ve onaylanmıştır. Halkalı NAMI ekoteks standardını yerine getirir.

  Bebeğine uyum sağlar

  Bebeğinin büyüklüğü ne olursa olsun, NAMI bebeğine uyum sağlar. Doğru şekilde bağlandığında halkalı NAMI daima ergonomik olarak doğru duruşu garanti eder ve arada sevgi dolu öpücükler kondurman için de en uygun yüksekliktedir. 

  Kullanım olanakları

  Halkaların en büyük özelliği,  hızlıca kullanılabiliyor olmalarıdır. Onları bağlamaya veya sabitlemeye gerek yok. Yani kardeşleri bir yere götürmek için veya alışveriş yapmak için yapacağın kısa mesafeler için çok uygundur. 

  Bebeğine yakın olmak

  Bebeğin her zaman en yakınındadır. Bir şeyler yolunda gitmediğinde bunu fark eden ilk sen olacaksın. Bu özelliği sayede halkalı NAMI anne-bebek-ilişkisini ve temel güveni daha da çok güçlendirir. 

  Kumaşlar

  % 100 pamuktan imal edilen kumaş, elastiktir, yumuşaktır, test edilmiştir ve onaylanmıştır. Halkalı NAMI ekoteks standardını yerine getirir.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.