Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Yazar
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

My Junior Kanguru

Konforlu kullanım özelliği ile ön plana çıkan ve bebeklerin rahatlıkla taşınması için özel olarak tasarlanan My Junior kanguru modellerini de sitemizde inceleyebilir ve seçtiğiniz tasarım için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Anne ve babaların bebeklerini güvenli bir şekilde taşımalarına yardımcı olacak tüm ürün çeşitleri sitemizde sizlerin beğenisine sunuluyor. Kaliteli malzemelerden üretilen kanguru çeşitlerini hemen mercek altına alın.

Yumuşak ve sağlam kumaş materyallerden hazırlanan My Junior kanguru modelleri  sadece bebek için değil ebeveyn için de rahatlık sunuyor. Yumuşak yapısı kullanım esnasında kanguru modelinin bebeğin vücudunu sarmasını sağlıyor ve böylelikle de kendini rahat hissetmesine yardımcı oluyor. Çok sayıda farklı bağlama olanağı sunuyor olması ise bu ürünlerin uzun süre kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Ekstra Yumuşak Kumaşlardan Üretilen Kanguru Modelleri

Özellikleri bebeklerin sırt ve boyun bölgesini desteklemek amaçlı bir tasarımla hazırlanan kanguru modellerinin bebekler için ergonomik bir duruş pozisyonu sunduğunu söyleyebiliriz. Sadece uyanıkken değil uyurken de bebeğinizi güvenli bir şekilde taşıyabileceğiniz bu ürün modelleri bebeklerin kol ve bacaklarını rahatlıkla hareket ettirebilmelerine de olanak tanıyor. Bu sayede uzun süreli seyahatlerde bile bebekler  kanguru içerisinde sıkılmıyor.

Bebeğinizin doğumundan itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün çeşitleri arasında  ayarlanabilir kemer özellikli modeller de bulunuyor. Yuvarlak sırt, boyun ve baş desteği bu tasarımların  güvenli bir şekilde kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Bebekler vücutları için ergonomik olan pozisyona doğal bir şekilde kendiliğinden alıyor böylelikle konfor beklentisi de karşılanmış oluyor.

Kaliteli Kanguru Modellerinde En Düşük Fiyatları Kaçırmayın!

Yüksekliğini de rahatlıkla kendinize göre ayarlayabileceğiniz kanguru modellerini sizler için koleksiyonumuz içerisine ekledik.  Tüm anne ve babaların rahatlıkla kullanabileceği bu ürün çeşitleri düşük fiyatlarıyla da yüz güldürmeyi başarıyor. Sitemizde My Junior kanguru fiyatları  tüm yıl boyunca en düşük rakamlara tekabül ediyor ve böylelikle bütçe dostu bir alışveriş eşliğinde kanguru ihtiyacınızı sitemizden karşılayabiliyorsunuz.

Beğendiğiniz ürün modelinin üzerine tıklamanız durumunda merak ettiğiniz diğer soruların yanıtları da karşınıza çıkar. Böylelikle beklentilerinize ya da kriterlerinize uygun olan kanguru modeli için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Düşük fiyatları ve indirim fırsatlarını sakın kaçırmayın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.