Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Yazar
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

My Junior Bebek Arabası

Bebeğinizi hem konforlu hem de güvenli bir şekilde taşımanızı sağlamaya yönelik olarak tasarlanan, yeni nesil My Junior bebek arabası modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Anne ve babaların tüm beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayacak bir tasarımla hazırlanan ürün modelleri uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bebek arabası modellerini bebeğinizin doğumundan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aloa vera liflerinden dokunan iç yatağa sahip olan My Junior bebek arabası modelleri  sorunsuz kullanım özelliği ile benzerlerinden ayrılıyor. Bebekler için sağlıklı ve bir o kadar da konforlu bir uyku alanı sunabilen bebek arabaları  minimum sarsılma seviyesi ile dikkat çekiyor. Bebek arabası modellerinin sıklık bölümü bebeklerin omurgasını destekleyecek bir tasarımla üretiliyor.

Konforlu Ve Kullanışlı Bebek Arabası Çeşitleri Sitemizde!

Seçenekleriniz arasında travel sistem bebek  arabaları da bulunuyor. 10 kademeli ayarlama sistemi sayesinde son derece rahat bir yatağa dönüşebilen  bebek arabaları uzun süreli seyahatlerde de sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bebeklerin konforu ile birlikte güvenliği de göz önünde bulundurularak hazırlanan seyahat tipi bebek arabalarını hemen şimdi sitemizde inceleyin.

Üç noktalı kemer sistemi ile bebeğinizin güvenli bir şekilde kalmasına yardımcı oluyor. % 100 pamuktan üretilen kafa yastığı ve yan darbe koruma alanları bebek arabası modellerinin en güvenli şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyor. Bebeğinin tüm yolculuklarda rahat etmesini isteyenler tercihini bu ürün modellerinden yana kullanıyor.

Yüksek Kalite Ve Düşük Fiyat Arayanlar İçin Doğru Adres!

Bebek arabası modellerinin sadece iskelet bölümü değil kumaş bölümü de kaliteli materyallerden üretiliyor. Bu nedenle deformasyon ya da yıpranma gibi çeşitli problemler yaşanmadan keyifli bir şekilde kullanılabiliyor. 4 katlı süspansiyonla birleştirilen şok emme sistemi ise  bebeklerin her pozisyonda kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı oluyor.

Pnömatik lastiklerle geliştirilen bebek arabaları için sizlere düşük fiyatlar sunmayı ihmal etmedik. Sitemizde tüm sene boyunca My Junior bebek arabası fiyatları  yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Beğendiğiniz ürün modelinin üzerine tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Böylelikle bebek arabalarının ölçü bilgileri ve sahip olduğu sertifikalar da karşınıza çıkar. Bu tasarımları hemen şimdi gözden geçirin ve düşük fiyat avantajından faydalanarak siparişinizi iletin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.