Mercedes-Benz

Mercedes Benz Boyunluk ve Başlık

Ürün Kodu : 313
798,00 TL
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Mercedes Benz Baş Desteği Çocuklar İçin Çok Önemli!

   

  Hatırlatma niteliğinde olan bu yazı çocuklarınızın aslında kalitenin eksik olmasıyla birlikte ne gibi tehlikeler yaşayabileceklerini sizlere anlatacaktır. Mercedes Benz tarafından geliştirilen ve incelenen bir proje niteliğinde değerlendirilen baş desteği aslında çocukların rahatı ve sağlığı açısından çok önemlidir. Ani bir hareket sonucunda çocukların başlarını koymuş oldukları bölge bebek arabalarında büyük önem taşıyor. Çocuğunuzun canının yanmasına neden olan sarsılmalarda bebeklerin kafalarına darbe almaması için Mercedes Benz baş desteği açısından olaya çok farklı bir boyut kazandırmış. Bildiğiniz üzere çok hassas bir enseleri bulunan çocukların bu bölgeden ağır darbeler almaması gerekiyor. Özellikle basit bir dikkatsizlik ile yaptığınız basit kazalarda çocuklarınızın bedenen güvende olması aslında büyük önem arz ediyor.

   

  Bebek Arabasıyla Kaza Yapmak

   

  Evet kulağa oldukça komik gelebilir. Ancak sosyal platformlarda dahi dalga konusu olan bebek arabalarını ellerinden kaçıran ebeveynlerin telaşını izlediğinizde görebilirsiniz. Avantgarde bebek arabası ile Mercedes Benz ise bu konuda ebeveynlerin dalgınlıkları ile olabilecek olan olası kazalarda bebeğin gerçekten çok hassas olan ense bölgelerini koruması için yumuşak bir yapılı köpük kullanmıştır.

   

  Sağlamlık Testinden Tam Onay Almış

   

  Ayrıca belirtmek gerekir ki bu yumuşak yapı sağlamlık testinden de geçmeyi başarmıştır. Yani yumuşak olan bu yapı sadece çocuğunuzu korumak için yeterli değildir. Eğer ki bu yapı yeteri kadar sağlam olmazsa ani bir kaza sonucunda bebeğinizin kafasının rahat hareket edebiliyor olması tehlike yaratabilir. Bu yüzden Mercedes Benz baş desteği projesi gerçekten takdir edilesi bir projedir.

   

  Baş Desteği Tam Olarak Neden Bu Kadar Önemli

   

  Bebeklerin biyolojik olarak kafa taslarının yetişkin bir birey kadar sağlam olmamasından dolayı ağır darbeler sonucunda kalıcı hasarların meydana gelmesi mümkündür. Yukarıda verilen kaza örneklerini inceleyenler bilirler ki bebek arabaları da otomobiller kadar olmasa da ufak bir kaza riski taşımaktadır. Avantgarde bebek arabası modellerinde baş desteği amacıyla hafif ve yumuşak hissiyat veren ancak bebeğin yumuşaklıktan rahatsız olmaması içinde önemli bir miktarda sağlamlaşması için sertleştirilen bu yüzey bebekler için tam kalifiyeli olarak üretilmiştir.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.