Mercedes-Benz

Mercedes Benz Tartufo Bebek Arabası Rüzgar Koruyucu

Ürün Kodu : 312
1.900,00 TL
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL & 3D Secure
Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Mercedes Benz Rüzgarlık

   

  Bebeklerinizin sağlığı her şeyden önemli değil midir? İşte bunun için zaten Mercedes Benz her zaman tercih edilir. Mercedes Benz’in tasarım bölümüyle birlikte tasarlanan Avantgarde Dessin modelleri; renk ve sportif görünüm nedeniyle tercih edilirken aslında bebeklerin sağlığını da önemli ölçüde düşünen bir işleve sahiptir. Bebeklerin soğuktan üşütmelerinden dolayı ciddi rahatsızlıklar meydana gelebilir. Özellikle zatüre gibi ciddi rahatsızlıklar bebeğinizin yaşamını dahi tehlikeye atabilir. Bunun için bebeklerinizin daha korunaklı bir şekilde dışarıda olmaları gerekiyor. Mercedes Benz rüzgarlık modeliyle bu önlemi bebek arabalarında en maksimum düzeyde alıyor.

   

  Bebeklerin Soğuk Havalardan Korunması

   

  Ebeveynlerin bebeklerini soğuk havalardan koruması için sadece kalın giydirmeleri yetmeyebiliyor. Kalitesiz bebek arabalarında hiç bulunmayan veya kalitesiz olan rüzgarlıklar nedeniyle bebekleriniz ciddi anlamda bebek arabalarında üşüyorlar. Mercedes Benz rüzgarlık anlamında kalitesinden hiç ödün vermiyor. Adeta araç için düşünülmüş olan tasarım kalitesine bakıldığında bu önlemin alınması daha zor karşılansa da Mercedes ince ve sert tasarımıyla bebekleri rüzgardan koruyacak büyük bir önlem almış oluyor.

   

  Rüzgarlık Tek Başına Bir Önlem Değildir

   

  Bebeklerinizin sağlığını düşünüyorsanız. Mercedes Benz rüzgarlık kullanıyor ve kalitesine önem veriyor diye çocuklarınızın sıkı giyinmesini ihmal etmeyin. Unutmayın ki soğuk kış günlerinde bebeklerin sağlıkları çok kolay kaybolup gidebiliyor. Yani bebeklerin sağlığı açısından yalnızca Mercedes Benz’in almış olduğu önlemler değil. Ebeveynlerinde bu konu hakkında duyarlı olmaları gerekir.

   

  Yan Tarafları Koruyan Ek Rüzgarlıklar

   

  Bebeğinizin ön taraftan gelen soğuğu almaması için yerleştirilen rüzgarlık sadece ön tarafta değil aslında yanlarda da işlevini görüyor. Özellikle Avantgarde bebek arabası modelinde yan bölgelerin hassasiyetine aşırı önem verilmiş. Küçük tasarımıyla diğer bebek arabalarından farklı sportif görünümlü olan Avantgarde diğer bebek arabalarına göre biraz daha yüksek üretilmiştir. Bu yüzden yan taraflarını ekstra güçlendirmek amacıyla bebeğin  yan taraftan biraz da olsa görüşünü etkileyecek düzeyde arttırılan yan rüzgarlıklar bebeğin sağ ve sol taraftan rüzgar almasını engeller.

   

  Basit bir sistem gibi gelen bu olay gerçekten bebek arabalarında en önem arz eden konular arasında sayılmaktadır.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.