Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Yazar
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Hartan Portbebe

Bebeklerin vücut anatomisi ön planda tutularak tasarlanan ve tüm detaylarıyla kullanıcılardan tam not almayı başaran Hartan portbebe modellerini sitemizde inceleyerek satın alabilirsiniz.

İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bebeğinizin doğumundan itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz ve seyahatlerde adeta imdadınıza yetişecek olan portbebe çeşitlerinde sizlere yıl boyunca düşük fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Sağlam bir yapıya sahip olan bu ürünleri hemen incelemeye başlayın.

Bebeklerin yüzünü korumak için üst kısmında fermuarlı bir bölüm bulunan Hartan portbebe modelleri iç kısmının yumuşak olması ile de ön plana çıkıyor. Güvenli bir şekilde kullanılabilen bu tasarımlar dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı üst düzey bir donanıma sahip! Yılın tüm mevsimlerinde kullanıma uygun olan portbebe çeşitleri  antibakteriyel kumaşlar kullanılarak üretiliyor.

Bebeklere Maksimum Konfor Sunan Portbebe Modelleri

Sırt bölümü dikleştirilir özellikte olduğundan hem oturma hem de yatma pozisyonu için kullanılabilen portbebe modelleri sadece tek elle kilit açma rahatlığını da ebeveynlere sunabiliyor. Zemin havalandırması özelliği ise portbebe  modellerinin özellikle sıcak havalarda bebeklere rahatsızlık vermesini engelliyor. Portbebe modellerinin yatak kısımlarının genişletilmiş olduğu bilgisini de aktaralım.

Standart softline iklim yatağı ile dizayn edilen ürün modelleri aynı zamanda çift eyerli ayarlanabilir taşıma koluna sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Son derece hafif bir yapıya sahip olması nedeniyle kullanım konforu adeta ikiye katlanan portbebe modelleri  bebeklerin çok fazla sarsılmadan taşınmasını sağlayabiliyor. Önlük ve yüksek boya sahip rüzgar reflektörü gibi özellikler bu ürün modellerinin daha kullanışlı bir forma sahip olmasına olanak tanıyor.

Hartan Portbebe Modellerinde Düşük Fiyatlar Burada!

Bebeğiniz 6 aylık olana kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün modellerini daha detaylı bir şekilde mercek altına almak için üzerine tıklayabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında  su geçirmeyen kumaşlar kullanılarak üretimi gerçekleştirilen portbebe modelleri de bulunuyor. Kış mevsiminde bebeklerin sıcaklığını koruyan ürünlere de mutlaka göz atmalısınız.

Sitemizde Hartan portbebe fiyatları avantajlı rakamlardan oluşuyor. Gayet düşük bir bütçe ayırarak ihtiyacınız olan portbebe modellerini sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece modelleri inceleyerek seçtiğiniz tasarım için siparişinizi bize iletmeniz olacak. Ödeme kolaylıkları, indirim ve ücretsiz  kargo fırsatları gibi pek çok farklı ayrıcalıktan faydalanma sırası şimdi sizde!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.